Ondřej Šams

Dvě žhavé blogové novinky 🔥🔥

Zdravím milé odběratele.
Rád bych vás seznámil s párem novinek, které chystám v krátké budoucnosti na blogu zavést. Pevně doufám, že je to krok správným směrem a že to komunitu kolem blogu dokáže oživit, semknout, rozšířit a třeba i inspirovat do nové smysluplné práce.

Takže stručně:

1. Newsletter, který vás dostane do formy

…aneb klasický newsletter se mění na tréninkový newsletter

Co: Již dlouho je mým sportovním snem IRONMAN. Jedná se o triatlonový závod skládající se z plavání (3,86 km), jízdy na kole (180,25 km) a maratonského běhu (42,2 km). Natrénovat na takovou šílenost dá hodně práce a já bych vás rád pozval na cestu, která bude celý proces dokumentovat.

A nejen to. Nechci, aby se jednalo o nějakou „one man show“. Chci vás vtáhnout do procesu. Chci s vámi sdílet moje vzestupy/pády – prostě takové praktické cvičení o tom, že nic hodnotného nevzniká přes noc. Bude to dlouhá a těžká cesta. A možná i inspirativní.

Možná si řeknete: „Sakra, taky bych mohl zkusit něco o čem jsem vždycky jenom snil.“ Pro někoho to bude uběhnout jeho první pětikilák, pro jiného uběhnout první maraton. Další by rád už několik let shodil přebytečná kila, ale nikdy nenastal ten správný impuls.

Ten impuls vám nabízím právě teď.

V novém tréninkovém newsletteru vám každý týden kromě mého tréninkového updatu nasdílím tréninkový plán, který vás dostane do formy. Mám letité zkušenosti z profesionálního sportu a také více než tři roky vedu kruhové tréninky, které v nejednom člověku probudily lásku ke sportování.

A o tom to je. Vybudovat fyzičku a ještě se u toho bavit.

Proč: Protože ve dvou (a více lidech) se to lépe táhne. Jestli jsem se za mou „sportovní kariéru“ něčemu naučil, tak významu komunity, která člověku dodá sílu k věcem, o kterých ani nesnil.

Kdy: Budu se snažit co nejdříve.

  • Zaujal vás tréninkový newsletter a myslíte, že by mohl někoho z vašich blízkých/přátel nastartovat ke změně k lepšímu?
  • Znáte někoho, kdo by se rád začal hýbat?
  • Neváhejte a přepošlete jim tento e-mail i s linkem pro přihlášení do newsletteru.
  • Čím více nás bude, tím větší to bude mít šťávu.
  • LINK: http://eepurl.com/g0_pE1


2. Články i jako podcast

Co: Ano, čtete správně, chystám se články vydávat i jako podcast. Podcast bude dostupný na všech hlavních platformách a zanedlouho vám pošlu link.

Proč: Někomu (občas i mně) se prostě články nechtějí číst a raději by si je poslechl třeba cestou do práce. Jiný (občas i já) zkrátka potřebuje navnímat sdělení dvakrát (přečíst + poslechnout), aby pochopil, o čem sdělení skutečně je a dokázal věci, které s ním rezonují aplikovat do života.

Kdy: To teď nemohu přesně říct. Učím se zacházet s technikou. Nebojte – učím se rychle. Myšlenka do budoucna je každopádně taková, že by ve stejnou dobu vycházel článek i podcast a vy si tak mohli vybrat, kterou formu budete preferovat.


Přeji hezký týden

Ondra