Ondřej Šams

Virtuální workout

Zdravím a přeji krásný říjnový den!

1 MYŠLENKA ODE MĚ

Dnes bych s vámi chtěl sdílet spíše pocit, nežli myšlenku. Konkrétně se jedná o pocit, který mám z prvního virtuálního tréninku přes Zoom, který jsme v úterý pořádali. Jak už možná mnozí víte, společně s několika dalšími nadšenci děláme již přes dva roky kruháče, kam zveme naše kamarády, kamarády kamarádů a řada takto dále pokračuje. S nástupem koronaviru jsme byli bohužel nuceni naše aktivity přerušit a hledali jsme cestu, jak bychom mohli alespoň částečně překlenout toto nelehké období. Jako uspokojivá alternativa se ukázalo uspořádání tréninku virtuálně přes webcall. A bylo to super! Nebudu vám lhát, když řeknu, že to předčilo mé očekávání. Je jasné, že virtuální trénink nedokáže nahradit ten „opravdový“ trénink, kdy se fyzicky potkáme a zacvičíme si spolu, ale v současné situaci je to velmi dobré řešení. Mně osobně na webcallech nejvíce vadí to, že musím dlouhý čas strnule sedět na zadku a dívat se do obrazovky. Tento nepříjemný aspekt však při kruháči odpadá. Na každém zúčastněném je, zda si zapne kameru nebo zůstane incognito. Hlavním cílem našeho snažení je vytvořit prostor, který dokáže člověka vyhecovat ke sportovnímu výkonu, i když je třeba doma v obýváku a je úterý osm hodin večer. 

Pokud vás to zaujalo, určitě se můžete příštího tréninku zúčastnit. Budeme se na vás těšit každé úterý od 20:00 hod. Všechno to vychází cca na hodinku času. Odkaz, díky kterému se k nám můžete připojit přes Zoom naleznete každý týden na naší facebookové stránce CLIFTU.

 

2 TIPY, KDE NAJÍT INSPIRACI NA DOMÁCÍ TRÉNINKY

  1. Několik tréninkových videí, které jsme natočili při jarní karanténě a stále mají potenciál vás dostat do formy. ODKAZ ZDE
  2. YouTubový kanál Tabata Songs, kde je také spoustu variant tréninků nejen na doma. ODKAZ ZDE

 

1 OTÁZKA PRO TENTO TÝDEN

Jak v dnešní době pečujete o své fyzické-psychické-duchovní zdraví?