Ondřej Šams

#42 JAK SE VYROVNAT S MINULOSTÍ – Cesty ven ze slepých uliček

Nalaďte si nás YouTubeSpotify | Apple Podcasts | Google Podcasts


O epizodě:

🎙Rozhovor | V životě každého z nás jsou slepé uličky, do kterých se nechceme vracet. Jsou to ti dávní kostlivci ve skříni, kteří nám v minulosti způsobili tolik bolesti spojenou se zklamáním, nedorozuměním, pocitem marnosti, ztrátou peněz, nadějí, iluzí, …. Snažíme se žít jako by nikdy neexistovali a vytěsnit je do 13. komnat našich duší.

Tímto způsobem však přicházíme o možné vykoupení. Každá taková věc, pokud se s ní nepopereme, nás redukuje. Čím jsme starší, tím více těchto minových polí máme. Pokud nemáme být lidsky zredukovaní (zmrzačení), potřebujeme odminování – uzdravení. Existuje nějaký způsob, jak se vyrovnat s minulostí?

V tomto rozhovoru se dozvíte, jakým způsobem se s minulostí vyrovnáváme my a jaké jsou třinácté komnaty našich duší. Chceme vás povzbudit, abyste nerezignovali a pustili se do těžby v dávno zapomenutých uličkách vašich duší, protože spolu se všemi zraněními, které se zde ukrývají na vás čekají i poklady – úleva, pocit vysvobození, znovunalezení starých obdarování a mnoho dalšího…

Chcete se dozvědět, jak se vyrovnat s minulostí? Poslechněte si rozhovor.

⭐️ ODEBÍREJTE PODCASTOVÝ NEWSLETTER ⭐️